Kavel 2969

Hendrik Anne Constantijn "Hendrik" Snethlage (Heilo, NH 1878 - 1960 Den Haag), Stilleven van bloemen in een gemberpot.

Gesigneerd en gedateerd '32' (rechtsonder), olieverf op doek. Direct afkomstig uit de nalatenschap van de kunstschilder Hendrik Anne Constantijn "Hendrik" Snethlage (Heilo, NH 1878 - 1960 Den Haag), daarna via vererving bij de huidige eigenaresse. B: 30 cm, D: 40 cm. Geschatte opbrengst: € 20 - € 30.

Geschatte veilingtijd: 18 mrt 2021 19:21
€ 10
€ 81
26

Minimum volgend bod: € 86