Kavel 2967

Hollandse School, 19e/20e eeuw, Portret van een dame.

Olieverf op karton op paneel, niet gesigneerd. Direct afkomstig uit de nalatenschap van de kunstschilder Hendrik Anne Constantijn "Hendrik" Snethlage (Heilo, NH 1878 - 1960 Den Haag), daarna via vererving bij de huidige eigenaresse. B: 35 cm, D: 45 cm. Geschatte opbrengst: € 10 - € 20.

Geschatte veilingtijd: 18 mrt 2021 19:20
€ 10
€ 36
14

Minimum volgend bod: € 38