Kavel 2966

Hendrik Anne Constantijn "Hendrik" Snethlage (Heilo, NH 1878 - 1960 Den Haag), De was ophangen.

Gesigneerd (middenonder), olieverf op doek. Direct afkomstig uit de nalatenschap van de kunstschilder Hendrik Anne Constantijn "Hendrik" Snethlage (Heilo, NH 1878 - 1960 Den Haag), daarna via vererving bij de huidige eigenaresse. B: 60 cm, D: 75 cm. Geschatte opbrengst: € 40 - € 60.

Geschatte veilingtijd: 18 mrt 2021 19:19
€ 10
€ 450
25

Minimum volgend bod: € 470