Kavel 2965

Hendrik Anne Constantijn "Hendrik" Snethlage (Heilo, NH 1878 - 1960 Den Haag), Stilleven met zonnebloemen.

Gesigneerd (rechtsonder), olieverf op doek. Direct afkomstig uit de nalatenschap van de kunstschilder Hendrik Anne Constantijn "Hendrik" Snethlage (Heilo, NH 1878 - 1960 Den Haag), daarna via vererving bij de huidige eigenaresse. B: 54 cm, D: 65 cm. Geschatte opbrengst: € 20 - € 30.

Geschatte veilingtijd: 18 mrt 2021 19:19
€ 10
€ 85
15

Minimum volgend bod: € 90