Kavel 2964

Hollandse School, 20e eeuw, Jachthonden in het veld.

Onduidelijk gesigneerd (rechtsonder), olieverf op paneel. B: 47 cm, D: 32 cm. Geschatte opbrengst: € 30 - € 50.

Geschatte veilingtijd: 18 mrt 2021 19:18
€ 10
€ 180
20

Minimum volgend bod: € 190