Kavel 2963

Hendrik Anne Constantijn "Hendrik" Snethlage (Heilo, NH 1878 - 1960 The Hague), Stilleven met fruit en een gemberpot.

Gesigneerd (rechtsonder), olieverf op doek. Direct afkomstig uit de nalatenschap van de kunstschilder Hendrik Anne Constantijn "Hendrik" Snethlage (Heilo, NH 1878 - 1960 Den Haag), daarna via vererving bij de huidige eigenaresse. B: 60 cm, D: 50 cm. Geschatte opbrengst: € 50 - € 100.

Geschatte veilingtijd: 18 mrt 2021 19:17
€ 10
€ 200
12

Minimum volgend bod: € 210