Kavel 2962

Jean-Jacques Raoul Jourdan (Parijs, 1880-1916), Een trekschuit op de Seine.

Gesigneerd (linksonder), olieverf op paneel. B: 53 cm, D: 45 cm. Geschatte opbrengst: € 300 - € 500.

Geschatte veilingtijd: 18 mrt 2021 19:17
€ 300
€ 320
2

Minimum volgend bod: € 340