Kavel 2960

Toegeschreven aan Evert Moll, Platbodems in een stadshaven.

Olieverf op paneel, ongesigneerd. Direct afkomstig uit de nalatenschap van de kunstschilder Hendrik Anne Constantijn "Hendrik" Snethlage (Heilo, NH 1878 - 1960 Den Haag), daarna via vererving bij de huidige eigenaresse. B: 26,5 cm, D: 20 cm. Geschatte opbrengst: € 30 - € 50.

Geschatte veilingtijd: 18 mrt 2021 19:16
€ 10
€ 151
14

Minimum volgend bod: € 161