Kavel 2959

Johannes Karel Leurs (Den Haag 1865 - 1938), Een vennetje in het duin met een drinkend geitje.

Gesigneerd (rechtsonder), olieverf op paneel. Direct afkomstig uit de nalatenschap van de kunstschilder Hendrik Anne Constantijn "Hendrik" Snethlage (Heilo, NH 1878 - 1960 Den Haag), daarna via vererving bij de huidige eigenaresse. B: 40 cm, D: 29 cm. Geschatte opbrengst: € 30 - € 50.

Geschatte veilingtijd: 18 mrt 2021 19:16
€ 10
€ 200
18

Minimum volgend bod: € 210