#2959 | Johannes Karel Leurs (Den Haag 1865 - 1938), Een vennetje in het duin met een drinkend geitje.

Kavel verkocht
Gesigneerd (rechtsonder), olieverf op paneel. Direct afkomstig uit de nalatenschap van de kunstschilder Hendrik Anne Constantijn "Hendrik" Snethlage (Heilo, NH 1878 - 1960 Den Haag), daarna via vererving bij de huidige eigenaresse. B: 40 cm, D: 29 cm. Geschatte opbrengst: € 30 - € 50.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt