Kavel 2958

Hendrik Anne Constantijn "Hendrik" Snethlage (Heilo, NH 1878 - 1960 Den Haag), Vissersvrouwen aan de vloedlijn bij Scheveningen.

Gesigneerd (rechtsonder), olieverf op paneel. Direct afkomstig uit de nalatenschap van de kunstschilder Hendrik Anne Constantijn "Hendrik" Snethlage (Heilo, NH 1878 - 1960 Den Haag), daarna via vererving bij de huidige eigenaresse. B: 65 cm, D: 45 cm. Geschatte opbrengst: € 50 - € 70.

Geschatte veilingtijd: 18 mrt 2021 19:16
€ 10
€ 85
22

Minimum volgend bod: € 90