Kavel 2957

Hendrik Anne Constantijn "Hendrik" Snethlage (Heilo, NH 1878 - 1960 Den Haag), 'Moeke's oorijzer' -Stilleven met oorijzer en bijbel.

Gesigneerd (rechtsonder), en geannoteerd met titel op een label op het spieraam, olieverf op doek. Direct afkomstig uit de nalatenschap van de kunstschilder Hendrik Anne Constantijn "Hendrik" Snethlage (Heilo, NH 1878 - 1960 Den Haag), daarna via vererving bij de huidige eigenaresse. B: 50 cm, D: 40 cm. Geschatte opbrengst: € 30 - € 50.

Geschatte veilingtijd: 18 mrt 2021 19:15
€ 10
€ 140
14

Minimum volgend bod: € 150