Kavel 2956

Gustav Bauer (Wenen 1874 - na. 1933 Hamburg), Feestelijkheden.

Gesigneerd en gedateerd '1924' (rechtsonder), olieverf op doek. B: 60 cm, D: 60 cm. Geschatte opbrengst: € 800 - € 1200.

Geschatte veilingtijd: 18 mrt 2021 19:15
€ 800
€ 800

Minimum volgend bod: € 850