Kavel 2955

Paul Parfonry (Parijs 1857 - 1920),Elegant interieur met antiquiteiten.

Gesigneerd (rechtsonder), olieverf op doek. B: 50 cm, D: 80 cm. Geschatte opbrengst: € 600 - € 800.

Geschatte veilingtijd: 18 mrt 2021 19:14
€ 600
€ 600

Minimum volgend bod: € 650