Kavel 2954

Tsjechische School, 20e eeuw, świętość starosce (?) = Heiligdom.

Onduidelijk gesigneerd en gedateerd '1978-9' (rechtsonder), olieverf op spaanplaat, ongesigneerd, and inscribed (verso). niet gelijst. B: 57 cm, D: 72 cm. Geschatte opbrengst: € 60 - € 80.

Geschatte veilingtijd: 18 mrt 2021 19:14
€ 10
€ 280
27

Minimum volgend bod: € 290