#2942 | toegeschreven aan Johannes Karel Leurs (Den Haag 1865 - 1938), Een boerderij.

Kavel verkocht
Olieverf op doek op paneel (marouflé), ongesigneerd. Direct afkomstig uit de nalatenschap van de kunstschilder Hendrik Anne Constantijn "Hendrik" Snethlage (Heilo, NH 1878 - 1960 Den Haag), daarna via vererving bij de huidige eigenaresse. B: 40 cm, D: 24 cm. Geschatte opbrengst: € 30 - € 50.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt