#2936 | Gerard Laenen (Mechelen 1899 - 1980 Etterbeek). "Mouvement".

Kavel verkocht
Gesigneerd en gedateerd '1963'(linksonder), en geannoteerd met titel (verso).olieverf op board. B: 70 cm, D: 80 cm. Geschatte opbrengst: € 50 - € 100.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt