Kavel 2929

Een Russische Ikoon, met bladgoud, 19e eeuw.

Kleine restauraties B: 31 cm, D: 35 cm. Geschatte opbrengst: € 300 - € 500.

Geschatte veilingtijd: 18 mrt 2021 18:56
€ 100
€ 235
13

Minimum volgend bod: € 245