#2928 | Anton Franciscus Pieck (Den Helder 1895 - 1987 Overveen), Gezicht op Overschie, en Het Veerhuis te Overschie (2x).

Kavel verkocht
Lithografie, gesigneerd, en geannoteerd (in de steen), en nogmaals gesigneerd (in potlood). Geschatte opbrengst: € 30 - € 50.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt