Kavel 2928

Anton Franciscus Pieck (Den Helder 1895 - 1987 Overveen), Gezicht op Overschie, en Het Veerhuis te Overschie (2x).

Lithografie, gesigneerd, en geannoteerd (in de steen), en nogmaals gesigneerd (in potlood). Geschatte opbrengst: € 30 - € 50.

Geschatte veilingtijd: 18 mrt 2021 18:56
€ 10
€ 151
18

Minimum volgend bod: € 161