Kavel 2926

Hollandse School, 20e eeuw, (2) etsen voorstellende gezichten op Overschie.

De eerste gesigneerd (rechtsonder), en geannoteerd en genummerd 11/50I (linksonder), de tweede gesigneerd (rechtsonder), en geannoteerd en genummerd 10/50I (linksonder), in potlood, lijn-ets en aquatint. Geschatte opbrengst: € 20 - € 30.

Geschatte veilingtijd: 18 mrt 2021 18:54
€ 10
€ 26
8

Minimum volgend bod: € 28