Kavel 2925

Han van Meegeren (Deventer 1889 - 1947 Amsterdam), Kop van een jonge stier.

Gesigneerd (linksonder), olieverf op board. Direct afkomstig uit de nalatenschap van de kunstschilder Hendrik Anne Constantijn "Hendrik" Snethlage (Heilo, NH 1878 - 1960 Den Haag), daarna via vererving bij de huidige eigenaresse. B: 30 cm, D: 40 cm. Geschatte opbrengst: € 100 - € 150.

Geschatte veilingtijd: 18 mrt 2021 18:53
€ 50
€ 550
42

Minimum volgend bod: € 600