Kavel 2923

Hobbe Smith (Witmarsum 1862 - 1942 Amsterdam ), Pijpje roken.

Gesigneerd en gedateerd '1910' (rechtsonder), olieverf op doek. B: 45 cm, D: 67 cm. Geschatte opbrengst: € 100 - € 200.

Geschatte veilingtijd: 18 mrt 2021 18:52
€ 100
€ 260
11

Minimum volgend bod: € 270