Kavel 2922

Naar Peter Paul Rubens (Siegen 1577 - 1640 Antwerpen), Juno en Argus, naar het origineel uit 1610, in het Wallraf-Richartz Museum, te Keulen, inv. no.: WRM 1040.

Een kopie uit het eerste kwart van de 20e eeuw, olieverf op doek. B: 70 cm, D: 60 cm. Geschatte opbrengst: € 100 - € 150.

Geschatte veilingtijd: 18 mrt 2021 18:51
€ 10
€ 150
20

Minimum volgend bod: € 160