Kavel 2920

Willem de Zwart (Den Haag 1862 - 1931), Laadpunt van de pramen aan een vaart in een dorpje.

Gesigneerd (linksonder), oilieverf op doek op paneel (marouflé), niet ingelijst. B: 50,5 cm, D: 31 cm. Geschatte opbrengst: € 1000 - € 1500.

Minimum volgend bod: € 1.000,00