Kavel 2918

Navolger Guido Reni, ca. 1830, Een apostelportret, mogelijk Paulus.

Olieverf op doek, ongesigneerd B: 50 cm, D: 67 cm. Geschatte opbrengst: € 100 - € 150.

Geschatte veilingtijd: 18 mrt 2021 18:49
€ 50
€ 75
6

Minimum volgend bod: € 80