#2912 | Henri van Os Delhez (Nieuwer-Amstel (Amstelveen) 1880 - 1976 Blaricum), Stilleven met fruit, een Chinese schotel , een gemberpot en een aker.

Kavel verkocht
Gesigneerd (middenonder), olieverf op doek. B: 60 cm, D: 50 cm. Geschatte opbrengst: € 100 - € 200.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt