#2907 | Max Chottiau (Tongeren 1881 - 1968), 'Harderwijk".

Kavel onverkocht
Gesigneerd, en geannoteerd met titel (rechtsonder), potlood, pastel en aquarel op papier. B: 25,5 cm, D: 21,5 cm. Geschatte opbrengst: € 100 - € 150.

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt