Kavel 2905

Frans Oerder (Rotterdam 1867 - 1944 Pretoria, Zuid Afrika), Stilleven met rozen in een pot.

Gesigneerd (linksonder), olieverf op doek op board (marouflé), niet gelijst. B: 35 cm, D: 29 cm. Geschatte opbrengst: € 800 - € 1200.

€ 800

Minimum volgend bod: € 800