Kavel 2904

Lucien Frank (Brussel 1857 - 1920), Een visser aan het water, een kathedraal in het verschiet.

Gesigneerd (linksonder), olieverf op doek. B: 65 cm, D: 45 cm. Geschatte opbrengst: € 300 - € 500.

€ 200
€ 650
24

Minimum volgend bod: € 700