Kavel 2903

Frances Keffer (Amerika, 1881-1953), 'Little green bridge'- Volendam.

Gesigneerd (rechtsonder), en nogmaals Gesigneerd, en geannoteerd met titel, en 'For Gloria / Painted in Holland' (verso), olieverf op schildersboard, ongelijst. B: 35,5 cm, D: 27,5 cm. Geschatte opbrengst: € 100 - € 150.

€ 100
€ 140
5

Minimum volgend bod: € 150