Kavel 2902

Noord Europese School 21ste eeuw. Een bull dog in een bibliotheek. 'Mercure Noir'.

Olieverf op paneel B: 55 cm, D: 45 cm. Geschatte opbrengst: € 40 - € 60.

Geschatte veilingtijd: 18 mrt 2021 18:39
€ 10
€ 180
28

Minimum volgend bod: € 190