Kavel 2901

Igor BARKHATKOV (1958) - Russische School, 20e eeuw. 'Een bewolkte dag'- Een boerenhoeve in een landschap.

Gesigneerd (rechtsonder), en nogmaals Gesigneerd, geannoteerd met titel, en gedateerd '1993'(verso). B: 65 cm, D: 54 cm. Geschatte opbrengst: € 20 - € 30.

€ 20
€ 320
28

Minimum volgend bod: € 340