#2901 | Igor BARKHATKOV (1958) - Russische School, 20e eeuw. 'Een bewolkte dag'- Een boerenhoeve in een landschap.

Kavel verkocht
Gesigneerd (rechtsonder), en nogmaals Gesigneerd, geannoteerd met titel, en gedateerd '1993'(verso). B: 65 cm, D: 54 cm. Geschatte opbrengst: € 20 - € 30.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt