Kavel 2900

Igor BARKHATKOV (1958) - Russische School, 20e eeuw. - Zomerse ochtend' - Een boerenstal in een landschap.

Gesigneerd en geannoteerd, en gedateerd '1997' (verso), olieverf op doek. B: 66 cm, D: 33 cm. Geschatte opbrengst: € 30 - € 50.

€ 30
€ 190
6

Minimum volgend bod: € 200