Kavel 2899

Igor BARKHATKOV (1958) - Russische School, 20e eeuw. 'Zonovergoten tuin'- Een boomgaard in zomer.

Gesigneerd (rechtsonder), en nogmaals Gesigneerd, en geannoteerd met titel (verso), olieverf op doek. B: 64 cm, D: 45 cm. Geschatte opbrengst: € 30 - € 50.

Eindtijd kavel live veiling: 18 mrt 2021 18:37
€ 30
€ 265
21

Minimum volgend bod: € 275