Kavel 2898

Igor BARKHATKOV (1958) - Russische School, 20e eeuw. Dacha aan een zandpad in een landschap.

Gesigneerd (in cyrillisch) rechtsonder, olieverf op doek. B: 64 cm, D: 55 cm. Geschatte opbrengst: € 40 - € 60.

Eindtijd kavel live veiling: 18 mrt 2021 18:36
€ 40
€ 210
13

Minimum volgend bod: € 220