Kavel 2897

E. Hunter (XIX / XX), Straatscène in Parijs ca. 1910/15.

Gesigneerd (rechtsonder), aquarel op papier. B: 40 cm, D: 30 cm. Geschatte opbrengst: € 100 - € 150.

€ 100
€ 270
19

Minimum volgend bod: € 280