Kavel 2896

Willem de Kok (Eindhoven 1883 - 1959), Stilleven van bloemen in een vaas.

Gesigneerd (rechtsonder), olieverf op doek. B: 55 cm, D: 70 cm. Geschatte opbrengst: € 50 - € 70.

€ 40
€ 70
8

Minimum volgend bod: € 75