Kavel 2894

Hollandse School, 19e/20e eeuw, Viooltjes in een glas.

Gesigneerd met monogram (linksonder). B: 14 cm, D: 18 cm. Geschatte opbrengst: € 20 - € 30.

Geschatte veilingtijd: 18 mrt 2021 18:31
€ 10
€ 145
23

Minimum volgend bod: € 155