Kavel 168

Nederland 50 gulden Specimen Type 1945 Stadhouder Willem III - Zeer Fraai / Prachtig

(Alm. 99-1). Serienummer XA123045. Zeer Fraai / Prachtig.

Minimum volgend bod: € 800,00