#401 | Bonbonschaal met daarbij een roomkan en lepelvaasje zilver.

Kavel verkocht
Uitgevoerd met kristal glazen schaal voorzien van zilveren met parelranden versierd hengsel. Daarbij een onedele roomkan en lepelvaas. Nederland, 20e eeuw, keurtekens: leeuw, minerva, onduidelijk meesterteken - gebruikssporen en enkel chipje. 614 gram, 835/1000. Geschatte opbrengst: € 10 - € 50.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt