#241 | Lodereindoosje zilver.

Kavel verkocht
Uitgevoerd met gegraveerde en gedreven versieringsranden, deksel ingelegd met filligrain draad versieringen. Nederland, Schoonhoven, Dirk de Gilde Koppenol, 1855, keurtekens: leeuw, minerva, meesterteken, V - gebruikssporen en deukjes. 29 gram, 835/1000. Afm. L 3, 7 cm, B 3 cm, H 3, 7 cm. Geschatte opbrengst: € 80 - € 150.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt