#207 | Naaldenkoker zilver.

Kavel verkocht
Nederland, Amsterdam, 1788, keurtekens: Stadskeur, D, onbekend meesterteken - gebruikssporen. 18 gram, 835/1000. Afm. L 10, 1 cm. Geschatte opbrengst: € 120 - € 200.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt