#60 | Dienblad Polderdistrict Tielerwaard zilver.

Kavel onverkocht
Fraai ovaal gevormd met accolade randen en originele doos. Voorzien van gravering met wapen. Nederland, Voorschoten, Van Kempen & Begeer, 1961, keurtekens: Staande leeuw, meesterteken, minerva, b, incl. doos, 859 gram, 925/1000. Afm. L 41 cm, B 31, 5 cm. Geschatte opbrengst: € 400 - € 750.

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt