#656 | Gouden zakhorloge met kwartierrepetitie - ca. 1815

Kavel verkocht
Geelgouden zakhorloge met kwartierrepetitie, gemaakt omstreeks 1810-1815. Het uurwerk is niet gesigneerd, het horloge is op de stofdeksel gesigneerd “Breguet & Fils a Paris No 2260”. Het uurwerk is voorzien van een cylindergang echappement en voorzien van een kwartierrepetitie welke wordt geactiveerd door de pendant in te drukken. De kast is gemaakt van 18 karaats geelgoud en gedecoreerd met guilloche gravures. De wijzerplaat is voorzien van Romeinse cijfers en gedecoreerd met guilloche gravures. De wijzers zijn beide de juiste stijl, maar vertonen enig kleurverschil (mogelijk is een van beide wijzers vervangen). Het horloge verkeert algemeen gezien in een zeer goede staat. De kast vertoont zeer lichte gebruikssporen, het uurwerk functioneert volledig naar behoren en de wijzerplaat is in zeer goede staat. De diameter is 55 mm en het totaalgewicht 102 gram
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt