#2238 | A.H. Gouwe (Alkmaar 1875 - 1965 Papeete-Tahiti), Oogsttijd.

Kavel verkocht
Gesigneerd (links onder) olieverf op doek. Tentoongesteld: Maastricht, museum Spaans gouvernement: A.H. Gouwe (1875 - 1965) "leven langs lange lijnen", 20-11- 2004 - 13-02-2005. L: 50 cm, B: 80 cm. Geschatte opbrengst: € 1500 - € 2000.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt