#2234 | Otto Eerelman (Groningen 1836 - 1928),"In de Serre" - Een jonge vrouw voert parkietjes in een serre

Kavel verkocht
Gesigneerd (rechtsonder), aquarel op papier. literatuur: Harry J. Kraaij, Otto Eerelman (1839 - 1926),cat. nummer 61 blz. 57 geillustreerd. L: 54 cm, B: 35 cm. Geschatte opbrengst: € 2000 - € 3000.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt