Kavel 2144

Jan Baartmans (Bergen Op Zoom 1898 - 1968), Bij de watermolen.

Gesigneerd (rechtsonder), olieverf op doek. L: 40 cm, B: 50 cm. Geschatte opbrengst: € 70 - € 90.

Eindtijd kavel live veiling: 11 dec 2020 18:41
€ 10
€ 120
5

Minimum volgend bod: € 130