Kavel 2143

Hans Ruedi Giger (1940 - 2014), Een Japanse Rol - onderdeel van een tweeluik gemaakt in samenwerking met Shizuko Kusunoki

Japanese / Oost-Indische Inkt op papier, gesigneerd en gedateerd '88' (rechtsonder), in de originele bamboe doos. L: 130 cm, B: 70 cm.

Eindtijd kavel live veiling: 11 dec 2020 18:41
€ 8.000
€ 3.000
2

Minimum volgend bod: € 3.500