Kavel 2142

Hollandse School, 20e eeuw. Houtvesters in het bos.

Draagt signatuur 'Schipperus' (rechtsonder), aquarel op papier. L: 36 cm, B: 48 cm. Geschatte opbrengst: € 30 - € 50.

Eindtijd kavel live veiling: 11 dec 2020 18:40
€ 10
€ 14
3

Minimum volgend bod: € 16